PRZEWÓZ OSÓB
I PRZEWÓZ PACZEK
DO NIEMIEC I HOLANDI

PORDÓŻ
MOŻE BYĆ
PRZYJEMNA

Przewóz osób do Holandii i Niemiec

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym od 2010 roku. Świadczymy usługi w zakresie międzynarodowego przewozu osób oraz paczek do Niemiec i Holandii. Kilka lat doświadczenia zapewniło nam szeroką grupę zadowolonych klientów. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby mogli się Państwo cieszyć szybką, wygodną, ale przede wszystkim bezpieczną podróżą.

Kim Jesteśmy?

Głównym celem naszej działalności jest ZADOWOLENIE klientów. To właśnie z myślą o nich koncentrujemy się na najwyższej, jakości wykonywanych przez nas usług. Dlatego też posiadamy nowoczesną flotę 9-osobowych busów, specjalnie przystosowanych do wygodnej podróży.

Nasze samochody wyposażone są w dwustrefową klimatyzację, ogrzewanie postojowe, rozkładane i regulowane fotele z podłokietnikami, gniazda wtyczkowe 230V, odtwarzacze DVD, routery
Wi-Fi oraz inne elementy podnoszące komfort podczas jazdy. Dodatkowo wszystkie pojazdy są stale monitorowane systemem GPS.

Poza komfortem dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa. SOLTYSIAK TOUR zatrudnia tylko kierowców z długoletnim doświadczeniem oraz odpowiednimi uprawnieniami do przewozu osób, co jest niezbędne do zapewniania bezpieczeństwa pojazdu.
Ponadto każdy pasażer jest objęty ubezpieczeniem podczas podróży. A wszystko to, aby zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa.

Co Oferujemy?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Amet amet vitae lacus dictum malesuada tortor aliquam.

Zamów przejazd już dziś!

Niemcy - Holadnia

Jak jeździmy

Wyjazdy z Polski

Wtorek, Czwartek, Piątek, Sobota

Powroty do Polski

Wtorek, Czwartek, Piątek, Sobota

Nasza Flota

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Amet amet vitae lacus dictum malesuada tortor aliquam.

Dowóz pod dom

Dowóz pod dom

Dokładamy wszelkich starań, by dotrzeć na czas pod wskazany przez Ciebie adres. Nasi kierowcy dobrze znają topografię Polski, stąd wybierają najwygodniejsze i najbezpieczniejsze trasy.

Skontaktuj się