Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym od 2010 roku. Świadczymy usługi w zakresie międzynarodowego przewozu osób oraz paczek do Niemiec i Holandii. Kilka lat doświadczenia zapewniło nam szeroką grupę zadowolonych klientów. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby mogli się Państwo cieszyć szybką, wygodną, ale przede wszystkim bezpieczną podróżą.

Głównym celem naszej działalności jest ZADOWOLENIE klientów. To właśnie z myślą o nich koncentrujemy się na najwyższej, jakości wykonywanych przez nas usług. Dlatego też posiadamy nowoczesną flotę 9-osobowych busów, specjalnie przystosowanych do wygodnej podróży. Nasze samochody wyposażone są w dwustrefową klimatyzację, ogrzewanie postojowe, rozkładane i regulowane fotele z podłokietnikami, gniazda wtyczkowe 230V, odtwarzacze DVD, routery Wi-Fi oraz inne elementy podnoszące komfort podczas jazdy. Dodatkowo wszystkie pojazdy są stale monitorowane systemem GPS.

Poza komfortem dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa. SOLTYSIAK TOUR zatrudnia tylko kierowców z długoletnim doświadczeniem oraz odpowiednimi uprawnieniami do przewozu osób, co jest niezbędne do zapewniania bezpieczeństwa pojazdu.

Ponadto każdy pasażer jest objęty ubezpieczeniem podczas podróży. A wszystko to, aby zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa.